OFERTA DLA FIRM I INSTYTUCJI

Czyszczenie wykładziny dywanowej

Wykładzina dywanowa to bardzo estetyczne wykończenie podług w mieszkaniach, obiektach biurowych, salach konferencyjnych, żłobkach czy przedszkolach. Dodatkowo ma właściwości wygłuszające i daje poczucie ciepła a nawet ma wpływ na wilgotność powietrza w pomieszczeniu. Zaletą wykładziny jest także wchłanianie zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu czyli kurzu, pyłu, smogu, różnych nieprzyjemnych zapachów i pyłków które są przyczyną alergii.

Chociaż bardzo pomocne jest stosowanie różnego rodzaju filtrów, klimatyzatorów, oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza to przede wszystkim regularnie należy pozbywać się źródła problemów czyli zanieczyszczeń zgromadzonych w wykładzinie.

Jak to robić dobrze?

Ponieważ nawet codzienne odkurzanie nie jest w 100% skuteczne i po pewnym czasie nagromadzony w wykładzinie kurz, pył i wnoszone pod butami błoto i piach powodują że włókna stają się twarde i sztywne, a więc szybciej ulegają ścieraniu, zniszczeniu i zużyciu. Dotyczy to przede wszystkim miejsc intensywnie użytkowanych, czyli ciągów komunikacyjnych, wejść do pomieszczeń i pod fotelami przy biurkach.

Wszelkie plamy należy usuwać natychmiast po ich powstaniu, a co najmniej raz w roku zaleca się pranie ekstrakcyjne całej powierzchni wykładziny. Przyjemniej i wydajniej pracuje się gdy wykładzina jest świeża, czysta i bez plam.

W przypadku prania wykładzin dywanowych o dużych powierzchniach w biurach, przedszkolach, salach wykładowych itp. przed wykonaniem usługi polecamy darmową i niezobowiązującą wycenę na miejscu.

Cena za pranie/czyszczenie wykładziny dywanowej uzależniona jest głównie od:

  • wielkości powierzchni przeznaczonej do prania/czyszczenia
  • rodzaju wykładziny pod względem materiału z jakiego jest wykonana i rodzaju runa
  • stopnia zabrudzenia, np. ilość i rodzaj plam
  • ilości mebli na czyszczonej powierzchni które trzeba przestawiać/przesuwać

Podobnie cena za czyszczenie tapicerki kanap, krzeseł lub foteli biurowych zależy od stopnia zabrudzenia i ilości mebli przeznaczonych do czyszczenia. Od 20 lat czyścimy i pierzemy wykładziny, dywany i tapicerkę meblową w Waszych mieszkaniach, domach, firmach i instytucjach w Krakowie i Małopolsce.
Stawiamy na jakość – zaufaj doświadczeniu.

  • Bezpłatna wycena
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wystawiamy faktury VAT
  • Płatność gotówką lub przelewem do 21 dni

ZAMÓW USŁUGĘ